Obóz PKU na Kaszubach

W dniach 4-13 lipca dziewięcioro członków naszego Stowarzyszenia – Julia, Filip, Kacper, Tomek, Krzyś, Marcel, Nicolas, Kuba i Antek – uczestniczyło w obozie sportowym w Ośrodku Kormoran na Kaszubach. Dzięki pełnemu zaangażowaniu i współfinansowaniu firmy Vitaflo, nasze dzieci mogły fantastycznie i aktywnie spędzić czas, nawiązać nowe znajomości, przeżyć nowe doświadczenia oraz co chyba najważniejsze – samodzielnie zmierzyć się z dietą niskobiałkową PKU. Podczas obozu dzieci miały zapewnione niskobiałkowe posiłki oraz opiekę i czujne oko opiekuna przy przyjmowaniu preparatów. Wszystko zostało zorganizowane na naprawdę świetnym poziomie. Mimo, iż dla naszych pociech był to pierwszy tak długi wyjazd bez rodziców, byli zadowoleni i z euforią opowiadali o każdym dniu, każdych zajęciach i zabawach. Niektórzy poznali nowe smaki i zechcieli je wprowadzić na stałe do swojego domowego jadłospisu 🙂 Jesteśmy bardzo dumni z młodych obozowiczów i mamy nadzieję, że takich obozów będzie więcej. Samodzielność dzieci to bardzo duży krok w ich rozwoju, dlatego jesteśmy przekonani, że wysyłając ich do Sycowej Huty, wykonaliśmy “dobry ruch”.
Podsumowując, ten obóz nie odbyłby się dzięki przychylności dla naszego Stowarzyszenia i wsparciu kilku firm, za co BARDZO SERDECZNIE IM DZIĘKUJEMY!!!! Dzięki Wam nasze dzieci miały możliwość odkryć dotąd nieznane i zmierzyć się z własnymi obawami.Przede wszystkim dziękujemy firmie Vitaflo za wkład finansowy, firmie Nutricia za produkty żywnościowe, Stowarzyszeniu Dr. Max Zdrowie za produkty pielęgnacyjne oraz członkowi Stowarzyszenia p. Izabeli Gontarek za zaangażowanie, pomoc i organizację obozu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu w zakładce Galeria.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *