Warsztaty psychologiczne w Popielnie

Ostatnie dni lata członkowie naszego Stowarzyszenia spędzili na wyjazdowych warsztatach na Mazurach w miejscowości Popielno. Spędziliśmy tam dwa wspaniałe dni dzięki firmie Vitaflo.

Podczas pobytu uczestnicy wzięli udział w warsztatach psychologicznych poprowadzonych przez Dorotę Deli i Bożenę Szymulę. Wieczorem spędziliśmy miło czas przy ognisku i świetnie bawiliśmy się na dyskotece, która rozpoczęła się od pokazu shejków na bazie preparatów niskobiałkowych.

Następnego dnia zwiedzaliśmy hodowlę zwierząt na terenie siedziby Polskiej Akademii Nauk w Popielnie. Mieliśmy okazję oglądać Koniki Polskie (które są tam hodowane) oraz żubronia, sarny, koziołki, jelenia, bobry i inne. Ciekawostką jest, że zwierzęta tradycyjnych, polskich ras trzymane tam są, jako bank genów. Czekała na nas jeszcze podróż statkiem do Mikołajek, obiad i trzeba było wracać do domu.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i sfinansowania tego wyjazdu. Szczególnie dziękujemy panu Pawłowi Bystrońskiemu z firmy Vitaflo oraz Pani Marlenie z Polskiej Akademii Nauk za współpracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *