„Sportowe spotkanie PKU”

9 maja 2015 r. miało miejsce niezwykłe spotkanie członków naszego stowarzyszenia, które zawdzięczamy Firmie Nutricia.

Spotkanie odbyło się w hotelu Novotel Marina. Mieliśmy okazję wysłuchać wykładu dr Joanny Jagłowskiej Sport a PKU oraz Bartka Boronia – Sport moje hobby.

Podczas tych warsztatów Pan Jerzy Nogal przygotował dla zebranych sporo ciekawych potraw i szybkich przekąsek, które mogą urozmaicić jadłospis pacjentów z PKU.

Wszyscy czekaliśmy na “gwóźdź” programu, a mianowicie na spotkanie z gwiazdą sportu – Otylią Jędrzejczak. Pani Otylia okazała się niezwykle miłą, bezpośrednią osobą, która pięknie i mądrze mówiła do nas o swoich sukcesach, ale też o porażkach. Mówiła ile pracy kosztowały ją osiągnięte sukcesy i medale, ale też jak podnosiła się po porażkach. Wszyscy z zainteresowaniem słuchaliśmy i byliśmy pod wielkim wrażeniem niezwykłej osobowości.

Na koniec otrzymaliśmy od mistrzyni “klucz do sukcesu” i wszyscy mogliśmy się z nią sfotografować. Było to niezwykłe spotkanie, które na pewno zapadnie nam w pamięć i w serca. Serdecznie dziękujemy firmie Nutricia, a szczególnie Pani Renacie Wasek za zorganizowanie tego spotkania.


« z 4 »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *